м. Львів, Час роботи: Цілодобово

Миття вікон Львів

Ціни на миття вікон у Львові

Висота Ціна клінінгу Мінімальне замовлення
панорамні вікна, засклені балкони від 500 грн за шт. від 1700 грн.
вікна стандартні від 100 грн за шт від 1700 грн.
фасад до 5 м від 70 грн. м.кв від 2100 грн.
фасад понад 5 м від 100 грн м.кв від 3600 грн.

 

Вікна – візитна картка будь-якого приміщення. Їхня чистота безпосередньо впливає на перше враження гостей та відвідувачів. Досить часто господарі квартир та орендодавці офісів вважають, що достатньо провести загальне прибирання, залишаючи миття вікон на крайні випадки. Однак таке рішення неправильне і може повністю зіпсувати враження про господарів.

Підтримувати чистоту вікон слід раз на пару місяців, щоб бути впевненим, що нічого не зможе вплинути на формування першої думки про будинок, торговий центр або офіс.

Миття вікон - фото 2Миття вікон - фото 1Миття вікон - фото 3Миття вікон - фото 5Миття вікон - фото 4

Загальні відомості про миття вікон

Миття вікон – досить складний процес прибирання, який вимагає енергії, часу і якісних спреїв для очищення скла.

Досить часто люди стикаються, що витерти вікна і не залишити розлучення — завдання не просто. Чисте скло забезпечує хорошу прохідність світла і відповідає загальним правилам безпеки.

Наша клінінгова компанія “Ніка Тайм” бере на себе турботу за чистоту вікон, знімаючи всі проблеми з клієнтів.

Скло вимагає правильно підібраного догляду, який зможе не тільки очистити поверхню, але також не травмує її. Важливо підбирати засоби та прилади для очищення, які не залишать подряпин. Знання всіх нюансів очищення вікон допоможе забезпечити якісний результат, що приємно порадує клієнтів.

Стандартне очищення скла за допомогою ганчірки вже давно не є ефективним способом. Наші спеціалісти використовують сучасні засоби. Забезпечити якісне виконання роботи можна лише звернувшись до фахівців, які зможуть виконати миття швидко та на гарному рівні.

Фахівці компанії можуть впоратися із миттям вікон на будь-якій висоті. Не варто більше думати, як вимити склопакети на високих поверхах, достатньо лише замовити послугу на нашому сайті.

Що входить у вартість послуги

Звертаючись до клінінгової компанії, більшість людей не розуміє, що саме повинна включати процедура. Здавалося б, що складного у миття вікон. Однак сучасний клінінг включає професійну обробку поверхонь, а саме:

 • очищення рам та скла за допомогою спеціального пилососа;
 • парогенератор застосовується для видалення забруднень у гумках, щілинах та інших важкодоступних місцях;
 • скла миються за допомогою скребок, мопи, стяжок;
 • полірування поверхні для видалення розлучень.

У послугах нашої компанії також є можливість замовити очищення від гару. На жаль, приміщення псуються після пожеж, які залишають запахи та ознаки гару. Для її видалення важливо замовити лише професійне прибирання.

М’які меблі потребують очищення раз на сезон. Це допоможе не тільки підтримувати її у охайному зовнішньому вигляді, але також стане вирішенням низки можливих проблем зі здоров’ям. Пил, бруд — це викликає алергічні реакції. Щоб уникнути проблем із самопочуттям, варто продумати якісне очищення поверхонь, особливо м’яких меблів і килимів.

 

Ціни на прибирання після ремонту

Компанія “Ніка Тайм” працює досить давно на ринку, що дозволило нам засолити довіру клієнтів. З нашим прайсом можна ознайомитись на сайті. Проте, варто розуміти, що на остаточне формування ціни впливає кілька нюансів:

 • кількість вікон та їх розмірність;
 • висота;
 • стан поверхонь.

 

Ціни на миття вікон у Львові

Висота Ціна клінінгу Мінімальне замовлення
панорамні вікна, засклені балкони від 500 грн за шт. від 1700 грн.
вікна стандартні від 100 грн за шт від 1700 грн.
фасад до 5 м від 70 грн. м.кв від 2100 грн.
фасад понад 5 м від 100 грн м.кв від 3600 грн.

 

Звернувшись до нас, наші менеджери обов’язково проведуть підрахунок необхідної роботи, дадуть необхідні рекомендації та оформлять замовлення на потрібний час.

Часто клінерам доводиться очищати шибки після будівельно-ремонтних робіт, що потребує додаткових хімічних засобів. У такому разі обов’язково варто обговорити це питання заздалегідь. Вартість роботи також може бути змінена через використання специфічних спреїв для очищення.

 

Чому варто звернутися до нашої компанії

Клінінгова компанія “Ніка Тайм” дає можливість мешканцям Львова не турбуватися про необхідність миття вікон. Наші фахівці готові взяти на себе всі турботи, надавши клієнтам можливість займатися своїми справами. Можна бути впевненими, що результат виправдає усі очікування.

Нашими головними перевагами є:

 • Доступна ціна. Ми намагаємось давати можливість людям правильно делегувати турботи, пропонуючи вигідний цінник на наші послуги.
 • Ефективність. Ми використовуємо якісне обладнання та засоби, які дозволяють нам швидко виконувати свою роботу.
 • Індивідуальний підхід. Компанія цінує своїх клієнтів і завжди намагається йти на зустріч, що дає нам змогу отримувати хороші відгуки.
 • Гарантія чистоти. Ми ретельно відбираємо персонал, що дає нам впевненість у наших працівниках та якості їхньої роботи.

Вибираючи нашу клінінгову компанію, можна назавжди забути про брудні вікна і радіти можливості насолоджуватися гарним виглядом через чисті склопакети.

Відгуки про миття вікон у Львові

 

Питання про послугу Миття вікон Львів

💧 Особливості мийки вікон після ремонту

Для миття вікон після ремонту ми використовуємо спеціалізований інвентар, скребки з гострими лезами, мопи, і гумові стяжки. Вікна попередньо пилососяться замочується спеціальними професійними засобами.

⭐ Чи можна замовити мийку великих панорамних вікон в Києві?

Ніка Тайм надає послуги мийки панорамних вікон, для них ми використовуємо штанги, подовжувачі і страхувальне обладнання.

🧹 Чи відмиєте прикипівшу плівку з віконних рам?

Наші фахівці без проблем очистять пластикові вікна від прикипіла плівки. Для її видалення ми розпарює плівку парогенератором і акуратно зчищають скребками, не залишивши слідів

🔥 Від чого залежить вартість мийки вікон в Києві?

Ціни на миття вікон залежать від розміру вікон, їх кількості і того, на якій висоті розташовані, оскільки в залежності від висоти потрібно різне обладнання для роботи мийників вікон