м. Львів, Час роботи: Цілодобово

Прибирання офісів Львів

Ціни на прибирання офісу

Площа приміщення Одиниці виміру Ціна
до 30 м.кв від 1700 до 2500 грн.
від 30 до 60 м.кв від 2500 до 6400 грн.
от 60 до 80 м.кв від 5000 до 8600 грн.
від 80 до 100 м.кв від 6400 до 10000 грн.
понад 100 м.кв від 50 до 100 грн. за м.кв

 

Люди проводять значну частину дня на роботі. Сучасні компанії намагаються докладати максимум зусиль, щоб у офісі працівники могли почуватися комфортно.

Чистота і порядок займає важливе місце у правильній організації робочого процесу. Важливо підтримувати у чистому вигляді всі поверхні, вчасно виносити сміття, дезінфікувати та обробляти санвузол.

Гарний та доглянутий офіс є візитною карткою компанії. Слід розуміти, що насамперед клієнти та відвідувачі бачать навколишнє оточення. За будь-якого, навіть мінімального, прояву неакуратності, миттєво складеться негативне враження, яке в майбутньому може вплинути на ряд процесів.

Загальні відомості про прибирання в офісі

Кожен власник фірми зобов’язаний забезпечити своїх працівників належними умовами праці. Окрім наявності належного обладнання, меблів, освітлення, приміщення, в якому працюють люди, має бути чистим. Бруд та пил не тільки приносять розлад у робочі процеси, але також негативно впливають на стан здоров’я.

Небагато компаній потребують постійного співробітника, який займається прибиранням. Найчастіше їм досить періодично наймати клінінгову компанію, яка оперативно справляється з поставленими завданнями і наводить чистоту.

Офісне приміщення відрізняється великою квадратурною та роботою багатьох людей. У прибиранні приміщення важливо враховувати, що в кімнатах міститься велика кількість електроніки та меблів, які потребують дбайливого звернення.

Крім цього, важливо розуміти, що приміщення вимагає ретельної обробки поверхонь та їх дезінфекції. Це допоможе боротися із бактеріями та вірусами, які можуть впливати на стан людей.

Що входить до вартості прибирання

Офісне прибирання зобов’язує підходити до процесу відповідально. Важливо довіряти завдання лише кваліфікованим спеціалістам, які зможуть правильно очистити всі поверхні та не завдати шкоди майну.

До переліку робіт клінінгової компанії зазвичай входить:

 • видалення пилу за допомогою вологого збирання з усіх поверхонь;
 • догляд та приведення в належний стан усіх робочих місць;
 • очищення та обробка санвузла та кухні;
 • полірування дзеркал та лакових поверхонь;
 • винесення сміття та заміна сміттєвих пакетів;
 • полив усіх рослин;
 • очищення м’яких меблів.

Усі процеси заздалегідь обговорюються. Перед узгодженням послуги менеджери обов’язково уточнюють всі побажання, щоб вони були виконані під час роботи.

Ціни на прибирання офісу

На сайті нашої клінінгової компанії “Ніка Тайм” можна знайти прайс з актуальними розцінками. Ціни вказані за один квадратний метр та є приблизними. На загальну вартість впливає низка факторів, які обговорюються заздалегідь:

 • етапи роботи;
 • кількість задіяних людей;
 • необхідність використання спеціального обладнання та засобів;
 • графік роботи;
 • додаткові побажання.

Ми рекомендуємо продумати всі нюанси, щоб під час замовлення послуги точно знати, що необхідно озвучити.

Наша компанія завжди намагається знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта. Під час обговорення всіх побажань ми даємо рекомендації та допомагаємо визначити оптимальний варіант необхідного прибирання.

Ціни на прибирання офісу

Площа приміщення Одиниці виміру Ціна
до 30 м.кв від 1700 до 2500 грн.
від 30 до 60 м.кв від 2500 до 6400 грн.
от 60 до 80 м.кв від 5000 до 8600 грн.
від 80 до 100 м.кв від 6400 до 10000 грн.
понад 100 м.кв від 50 до 100 грн. за м.кв

Чому варто звернутися до нашої компанії

Клінінгова компанія “Ніка тайм” дає можливість людям правильно розподіляти пріоритети та витрачати час на найважливіші завдання. Прибирання – побутовий процес наведення порядку, який вимагає кілька годин часу та багато сил. Набагато краще виділити свій вільний час на позитивні моменти, які допоможуть зарядитися енергією та подарують гарний настрій.

Вибираючи нашу клінінгову компанію, кожен клієнт отримує ряд переваг:

 • Робота лише кваліфікованих спеціалістів. Ми ретельно підходимо до відбору кандидатів для роботи та підбираємо лише найкращих, які мають необхідні навички.
 • Гарантія якості. З нами можна бути впевненим, що роботу буде виконано на найвищому рівні і результат приємно порадує.
 • Доступність. Ми намагаємося ставити ціни, які допоможуть більшій кількості людей порадувати себе та відкласти ганчірку у бік відпочинку.

Мешканці Львова можуть дати собі можливість для відпочинку та довірити прибирання іншим людям, які зможуть порадувати добрим результатом.

Відгуки про прибирання офісів